Katalogujemy strony - 1114 Najlepsze kawy świata - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Najlepsze kawy świata

Oferujemy najlepsze kawy, z każdego rejonu upraw kawy oraz wszystkie możliwe mieszanki tych kaw. Kawy które sprzedajemy są to kawy najlepszych marek o najlepszej jakości. Kawy arabica 100% oraz mieszanki z robustą. Grupa WszystkoDoKawy.pl jest to grupa firm które wspólnie współpracują aby smak kawy był jak najlepszy. Nasza siła to kilkadziesiąt salonów w całej Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kawowej. Sprzedajemy ekspresy do kawy Nivona, Melitta, Sanremo, Saeco, Jura. Do ekspresów marki Nivona zakupionych u nas w salonie dostaniesz 3 letnią gwarancję.Do ekspresów do kawy oferujemy chemię do czyszczenia ekspresów - odkamieniacze, tabletki do czyszczenia obwodów kawy, płyn do czyszczenia spieniacza, proszek do czyszczenia ekspresów grupowych oraz inne. W naszej grupie znajdziesz również dodatki do kawy takie jak posypki, syropy. Oferujemy też naprawy ekspresów do kawy. Naprawiamy gwarancyjnie ekspresy marki Nivona oraz Melitta. Pogwarancyjnie naprawiamy wszystkie typy oraz firmy ekspresów ciśnieniowych, kolbowych, ciśnieniowych, profesjonalnych grupowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawach możemy podołać wyzwaniom. Nie marnuj czasu zadzwoń do profesjonalistów.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2016-06-07
  • aktualizowano: 2016-06-07
  • Ważność wpisu: 2021-06-19
  • Data końca wyróznienia: niepromowany