Katalogujemy strony - 1167 Koci Punkt Whiskas - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Koci Punkt Whiskas

Blog Koci punkt przygotowano przez firmę Whiskas z myślą o kotach i ich opiekunach. Strona ma w zamyśle ułatwienie opieki nad tymi kochanymi czworonogami. Podzielony na cztery kategorie, pomaga w wyselekcjonowaniu należytej opieki nad kotami jednocześnie dla ludzi, którzy po raz pierwszy postanowili zaadoptować kota, oraz tych, którzy dawniej zajmowali się nimi. Na stronie są dostępne istotne rady odnośnie zdrowia kotów i metody dbania o ich samopoczucie. Poza tym właściciele dowiedzą się jak odpowiednio żywić kota: jakie karmy, diety i jedzenie podawać. Kolejne zasadnicze porady to pielęgnacja małych kotów i dojrzałym. Wskazane są także wartościowe rady jak przygotować się na adopcję kota ze schroniska.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2016-07-27
  • aktualizowano: 2016-07-27
  • Ważność wpisu: 2021-03-23
  • Data końca wyróznienia: niepromowany