Katalogujemy strony - 1171 Transport Macedonia Grecja Mołdawia Ukraina Bułgaria Niemcy Czechy i inne - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Transport Macedonia, Grecja, Mołdawia, Ukraina, Bułgaria, Niemcy, Czechy i inne

Nasza firma to transport lądowy, realizowany za pomocą samochodów ciężarowych, głównie zestawy drogowe o ładowności do 24t. Ponadto spedycja i możliwa realizacja ładunków poprzez ciężarówki, zestawy tandem czy jumbo, oraz inne formy transportu lądowego. Nasza spedycja to specjaliści w zakresie krajowego transportu ale również transport Bułgaria, Macedonia, Ukraina, Węgry, Mołdawia, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Czechy i inne kraje europy wschodniej, zachodniej i południowej. Nasze samochody wykonują głównie zlecenia dla partnerów ale realizujemy też pojedyncze zlecenia transportowe, w tym transport drobnicowy. IMPET, Czermin 61, 39-304 Czermin to nasza baza z flotą ponad 30 pojazdów. To nowoczesne samochody gotowe do realizacji zleceń.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2016-07-29
  • aktualizowano: 2016-07-29
  • Ważność wpisu: 2020-09-25
  • Data końca wyróznienia: niepromowany