Katalogujemy strony - 1202 Scandinavian - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Scandinavian

Scandinavian Express jest specjalistą w wysyłce oraz przewozie towarów. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że firma jest ekspertem w dziedzinie logistyki także oferuje pomoc przy optymalizacji procesów logistycznych w biznesach swoich Klientów. Scandinavian Express specjalizuje się w transporcie drobnicowym, przesyłkach całopojazdowych i logistyce kontraktowej. Firma Scandinavian Express realizuje swoje usługi w relacji Europa-Skandynawia, a w szczególności pomiędzy Polską, a Szwecją i Norwegią. Firma charakteryzuje się realizowaniem transportu punktualnie, bez uszkodzeń i z utrzymaniem bezpieczeństwa. Prócz usług logistycznych, Scandinavian Express daje również przystępny dla Klientów nowoczesne magazyny z możliwością składowania ładunków razem z całkowitą obsługą logistyczną przy swojej siedzibie w Gdańsku.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2016-08-18
  • aktualizowano: 2016-08-18
  • Ważność wpisu: 2021-01-17
  • Data końca wyróznienia: niepromowany