Katalogujemy strony - 1210 Bit Logistics - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Bit Logistics

Bit Logistics to nowatorska firma, która świadczy usługi logistyczno-spedycyjne obejmujące transport drogowy krajów europejskich. Główną motywacją firmy jest rozwój i zadowolenie klienta. Firma cechuje się stateczną pozycją na rynku i nawiązywaniem stałej współpracy z partnerami w biznesie są sumienność, terminowość, fachowość i zaufanie partnerów biznesowych z całej Europy. Przewoźnicy, którzy postanawiają rozpocząć długotrwałą kooperację z Bit Logistics mogą liczyć na błyskawiczną i fachową pomoc. Firma zatrudnia pracowników, którzy biegle porozumiewają się w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim. Dzięki temu rozwiązują oni różne niejasności, a także znajdują najtańsze rozwiązania na trasie przewozu we wszystkich krajach europejskich.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2016-09-05
  • aktualizowano: 2016-09-05
  • Ważność wpisu: 2020-12-13
  • Data końca wyróznienia: niepromowany