Katalogujemy strony - 1315 Front Park - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Front Park

Front Park nad Motławą to luksusowe apartamenty na sprzedaż zlokalizowane w Gdańsku. Inwestycja to zderzenie dwóch oddzielnych światów - miejskości i naturalności. Nowe mieszkania w Gdańsku znajdują się nieopodal historycznego centrum miasta. Niemal w kilka minut można przenieść się do centrum życia miasta, w pobliżu podstawowych tras łącznościowych. Mieszkania są umiejscowione nad brzegiem Motławy. Wokoło mieszkańcy znajdą rozliczne trasy dla pieszych wędrówek, tereny dawnych fortyfikacji i tereny, gdzie można odpocząć na łonie natury. Inwestycja łączy w sobie styl gdańskich kamienic z nowoczesnością. Luksusowe apartamenty oferują nasłonecznione pomieszczenia ze znaczną ilością przeszkleń. W projekcie zadbano o to, tak aby elewacja komponowała się z parkową zielenią i nadawała zadbany i przejrzysty charakter. Wokół Front Park znaleźć można wiele miejsc spotkań. Nieopodal znajduje się Marina Jachtowa i Targ Węglowy. W pobliżu znajdują się również różne sklepy, a przedszkola są oddalone od miejsca zamieszkania jedynie o kilometr. Szybki wyjazd z miasta gwarantuje położenie blisko tras pośpiesznych, takich jak obwodnica Trójmiasta.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2016-12-28
  • aktualizowano: 2016-12-28
  • Ważność wpisu: 2021-02-19
  • Data końca wyróznienia: niepromowany