Katalogujemy strony - 1404 Krakowskie Dzianiny producent dzianin na ubranka dziecięce typu dresówka jersey - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Krakowskie Dzianiny producent dzianin na ubranka dziecięce typu dresówka, jersey

Krakowskie Dzianiny to firma produkująca tkaniny i dzianiny dla dzieci. Dokłada wszelkich starań aby wyroby były bezpieczne dla użytkowników szczególnie tych najmniejszych. Potwierdzeniem tych starań jest certyfikat Oeko Tex Standard 100, który posiadają wszystkie oferowane tkaniny. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną za pośrednictwem sklepu internetowego. W ofercie sklepu znajdują się takie tkaniny jak dresówka z nadrukiem (bogaty wybór podążających za najnowszymi trendami wzorów), dresówka gładka (bogaty wybór kolorów), jersery, bawełna, soft shell. Dodatkowo w ofercie dostępne są artykuły niezbędne do kompleksowego szycia takie jak wyroby pasmanteryjne, ściągacze do dresówek, oraz pełny inspiracji i wykrojów na ubranka dziecięce magazyn Ottobre Design Kids.Firma ma siedzibę w Krakowie przy os. 2 Pułku Lotniczego 1. Zakres wysyłek towaru to teren Uni Europejskiej.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2017-04-21
  • aktualizowano: 2017-04-21
  • Ważność wpisu: 2021-07-18
  • Data końca wyróznienia: niepromowany