Katalogujemy strony - 1417 Usługi dronem licencjonowany operator Nad dachami - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Usługi dronem, licencjonowany operator - Nad dachami

Filmowanie quadrocopterem to nowiutka forma prezentacji budynków, zgromadzeń czy budowy. Wbudowany podgląd na bieżąco umożliwia na bardzo dobre wykadrowanie ujęcia i przedstawienie go w znamienitej, możliwej odsłonie. Przygotowujemy zdjęcia i filmowanie z powietrza z wykorzystaniem quadrocopterów jak również tradycyjnie z ziemi przy użyciu zaawansowanego kamer ze stabilizacją obrazu. Przygotowujemy filmy na terenie wszystkich miejscowości a głównie w miejscowościach np. Bielsko-B, Andrychów, Lublin, Warszawa i wiele innych.Mamy wszystkie potrzebne uprawnienia, UAVO, sprzęt wysokiej jakości. Każde zamówienie traktujemy jednostkowo - zadowolenie Klienta jest naszym osobistym sukcesem.Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2017-05-08
  • aktualizowano: 2017-05-08
  • Ważność wpisu: 2020-10-23
  • Data końca wyróznienia: niepromowany