Katalogujemy strony - 1471 Logopeda Sandra Dobrowolska leczenie wad wymowy Łódź - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Logopeda Sandra Dobrowolska - leczenie wad wymowy - Łódź

Chciałabym przedstawić Państwu moją ofertę dotyczącą konsultacji logopedycznych, diagnozy logopedycznej oraz terapii logopedycznej. Jak już pewno słusznie Państwo się domyślają z wykształcenia i zamiłowania jestem logopedą, zajmuję się leczeniem wszelkich wad wymowy i komunikacji. Uwielbiam zajęcia z dziećmi, doceniam fakt, że to nasz największy skarb o który trzeba dbać ze szczególną starannością. Pracuję również z dorosłymi. W swojej karierze zawodowej pracowałam już nad różnymi problemami z których udało się wyjść więc nie boję się trudnych wyzwań - są dla mnie inspiracją i powodują chęć do pracy. Na mojej stronie internetowej zamieściłam dział Warto przeczytać, tak aby pomóc rodzicom w wychowaniu dzieci. Więcej szczegółów mojej oferty i więcej o mnie znajdą Państwo na mojej stronie www.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2017-07-13
  • aktualizowano: 2017-07-13
  • Ważność wpisu: 2021-10-17
  • Data końca wyróznienia: niepromowany