Katalogujemy strony - 1525 Dawcy nasienia ogłoszenia | Szukam dawcy nasieniaż chcę zostać dawcą nasienia - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Dawcy nasienia ogłoszenia | Szukam dawcy nasieniaż chcę zostać dawcą nasienia

Zapraszamy na portal www.szukam-dawcy-spermy.pl . Portal www kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera albo niedoskonałości jego nasienia, nie mogą mieć potomstwa. Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego albo nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie bezpłatnie.Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący własną pomoc prosimy o szczegółowy raport o podanie;wieku ,grupy krwi,wzrostu wagi tytułu naukowego i zlokalizowania i wszystkie dane, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku łatwych banków spermy.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2017-10-29
  • aktualizowano: 2017-10-29
  • Ważność wpisu: 2022-06-05
  • Data końca wyróznienia: niepromowany