Katalogujemy strony - 1622 Solarium natryskowe SunnyMist - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Solarium natryskowe SunnyMist

Kabina do opalania natryskowego SunnyMist to rozwiązanie pozwalające na prostą aplikację kosmetyków w zaledwie 30 sekund. Jest to pierwsze urządzenie tego typu polskiej produkcji. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i niebywałej prostocie użytkowania, urządzenie to było wielokrotnie nagradzane na wielu prestiżowych spotkaniach profesjonalistów z branży urodowej. Solarium natryskowe SunnyMist zapewnia użytkownikowi pełną intymność ponieważ nie wymaga obecności personelu w czasie aplikacji kosmetyków. Aby nałożyć kosmetyk równomiernie na całe ciało wystarczy przez 30 sekund stać w pozycji stojącej z podniesionymi rękami. Dzięki specjalnym dyszom i ruchomej podłodze, użytkownik nie musi zmieniać pozycji w czasie opalania. Oferujemy kabiny a takżo kosmetyki do nakładania metodą natryskową, m.in. samoopalacze, serum regenerujące oraz tonik chłodzący. Zapraszamy do kontaktu salony kosmetyczne oraz fryzjerskie.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-03-21
  • aktualizowano: 2018-03-21
  • Ważność wpisu: 2024-05-20
  • Data końca wyróznienia: niepromowany