Katalogujemy strony - 1641 Krajowy i międzynarodowy transport drogowy - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

Wiedza i doświadczenie w sektorze transportu drogowe to tylko część elementów składających się na sukces firmy. Istotne jest przede wszystkim praktyczne doświadczenie w realizowaniu bieżących zadań TSL oraz wyczulenie na potrzeby klienta - które mogą być skrajnie różne pomiędzy poszczególnymi zleceniami.Tu do gry wchodzi Cargo Manager - marka, która specjalizuje się w transporcie drogowym ładunków dla swoich klientów. Dzięki praktycznej strukturze i rozbudowanej sieci partnerów i połączeń - docieramy z Twoim ładunkiem do najdalszych zakątków Unii Europejskiej, jak również i samej Polski. WIemy jak cenisz sobie sprawny transport drogowy - szybki czas dostawy, elastyczne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Transport krajowy towarów to olbrzymi sektor rynku TSL, w którym odnajdujemy się idealnie dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym oraz różnorodnej flocie pojazdów jaki oddajemy do Twojej dyspozycji. Wśród nich między innymi standardowe ciągniki z naczepami, megi oraz mobilne chłodnie.Korzyścią ze współpracy z Cargo Manager.pl dla klienta jest fachowe doradztwo logistyczne jeszcze przed wysłaniem ładunku. Gwarantujemy dobór odpowiednich rozwiązań w rozsądnej cenie - czego dowodem jest stale rosnące grono klientów firmy. Budujemy korzystne i uczciwe stosunki z klientami partnerami i podwykonawcami gwarantującymi jak najlepszą realizację powierzonego nam zadania.Potrzebujesz zlecić transport drogowy towarów? Skontaktuj się z nami!Cargo Manager - it works!
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-04-23
  • aktualizowano: 2018-04-23
  • Ważność wpisu: 2021-04-18
  • Data końca wyróznienia: niepromowany