Katalogujemy strony - 1687 Biuro rachunkowe Zgierz Fiolet kompleksowe usługi księgowe dla firm - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Biuro rachunkowe Zgierz, Fiolet - kompleksowe usługi księgowe dla firm.

Fiolet to biuro rachunkowe wykonujące dla swoich klientów następujące czynności: prowadzenie firm na karcie podatkowej, ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych, księdze przychodów i rozchodów, prowadzenie pełnej księgowości spółek, kadr i płac oraz sporządzanie i wysyłanie sprawozdań JPK. Dodatkowo biuro Fiolet pomaga w zakładaniu działalności gospodarczej oraz rozliczaniu dotacji. Biuro znajduje się przy ul. Aleja Armii Krajowej 6a lokal nr 7. Oferta biura skierowana jest szczególnie do firm z Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa, Strykowa.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-06-21
  • aktualizowano: 2018-06-21
  • Ważność wpisu: 2021-02-19
  • Data końca wyróznienia: niepromowany