Katalogujemy strony - 1828 Logopeda online Zdalna terapia logopedyczna - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Logopeda online. Zdalna terapia logopedyczna

Zdalna terapia logopedyczna staje się coraz bardziej popularna w dzisiejszych czasach. Taka forma terapii jest także możliwa w przypadku wielu dolegliwości językowych, które aby leczyć, należy skonsultować się z logopedą. Skuteczność zdalnej terapii logopedycznej w gabinecie wirtualnym jest identyczna jak w zajęć logopedycznych w gabinecie stacjonarnym. A dodatkowo dla klienta, który mieszka poza granicami Polski, być może jest to jedyna forma terapii, aby móc skorzystać ze specjalistycznej pomocy logopedy. W swojej ofercie logopedycznej proponuje profesjonalną korektę typowych wad wymowy u dzieci dwujęzycznych, np. jąkanie, reranie (rotacyzm) lub seplenienie w różnych odmianach. Terapia z logopedą online z pewnością będzie przydatna dla dzieci z różnymi problemami neurologicznymi, jak np. autyzm i spektrum autyzmu, zespół Downa czy zespół Aspergera. Z interwencji u logopedy online mogą także skorzystać dzieci z zaburzeniem dysleksją oraz dzieci zdrowe celem profilaktyki. Zapraszam. Mgr Katarzyna Czyżycka - Twój logopeda online.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-08-29
  • aktualizowano: 2018-08-29
  • Ważność wpisu: 2021-07-15
  • Data końca wyróznienia: niepromowany