Katalogujemy strony - 1866 Tłumaczenia specjalistyczne Jaworzno besttext pl - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Tłumaczenia specjalistyczne Jaworzno - besttext.pl

Firma Best Text, założona w 2005 roku w Jaworznie, wyróżnia się spośród innych agencji tłumaczeń tym, że postawiła na specjalizację. Wśród głównych nurtów tłumaczeń specjalistycznych znajdują się tłumaczenia medyczne oraz tłumaczenia naukowe. Te pierwsze to głównie pisemne translacje tekstów o tematyce medycznej, np. manuskryptów celem publikacji artykułów, opinii medycznych, dokumentacji medycznej pacjentów hospitalizowanych z powodu ciężkich chorób i diagnostyki w kierunku nowotworów czy stwardnienia rozsianego. Te drugie dotyczą tłumaczenia prac naukowych, przede wszystkim z angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Zwykle tłumaczeniu na angielski towarzyszy następcza korekta native speakera, by tekst brzmiał profesjonalnie i bezbłędnie nie tylko pod względem merytorycznym, lecz również językowym. Ekspresowo i rzetelnie!
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-09-13
  • aktualizowano: 2018-09-13
  • Ważność wpisu: 2021-06-19
  • Data końca wyróznienia: niepromowany