Katalogujemy strony - 1910 Centrum masażu FMC Łódź - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Centrum masażu FMC Łódź

Każdy masaż oddziałuje na ukrwienie układu mięśniowego, przepływ chłonki oraz metabolizm. Te i inne właściwości masażu powodują, że jest niezastąpioną metodą profilaktyki niektórych schorzeń. Oferujemy różnorodny wybór masaży klasycznych czy relaksacyjnych. Najczęściej wybieraną opcją masaż klasyczny, w który włączone są również inne techniki masażu, jeżeli pacjent tego wymaga. Drenaż limfatyczny należy do zabiegów fizjoterapeutycznych i jego mechanizm polega na powolnym masowaniu pobudzającym przepływ limfy. Masaż sportowy zalecany jest osobom aktywnym fizycznie, ponieważ umożliwia przyrost tkanki mięśniowej po wysiłku czy zdobywanie coraz lepszych wyników sportowych. Nasi masażyści ukończyli studia fizjoterapii, liczne szkolenia oraz technikum masażystów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy medycznej.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-10-09
  • aktualizowano: 2018-10-09
  • Ważność wpisu: 2021-06-17
  • Data końca wyróznienia: niepromowany