Katalogujemy strony - 1941 Wycena znaku towarowego | FinancialCraft - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Wycena znaku towarowego | FinancialCraft

Znak towarowy przedsiębiorstwa to nie tylko logo czy znak słowno-graficzny, ale przede wszystkim marka firmy, która jest jej wizytówką na rynku. Jeżeli stworzyłeś wartościową markę swojego biznesu i chcesz ją sprzedać, przenieść lub dokonać jakiejkolwiek transakcji z nią związanej, albo transakcji na jakichkolwiek własnościach intelektualnych jak np. technologia produkcji, kow-how, prawa autorskie, prace badawczo-rozwojowe, dokumentacja projektowa itd. Powinieneś dokonać profesjonalnej wyceny tego aktywa.Jeżeli chcesz wycenić swoje aktywa niematerialne skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci to zrobić. Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z wartości własności intelektualnych jakie posiadają. Nie wykorzystują potencjału jaki tkwi w wartości tych aktywów, a wiedza na ten temat może wiele zmienić w jakości prowadzenia biznesu. Dowiedz się ile jest warta twoja marka!
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-10-22
  • aktualizowano: 2018-10-22
  • Ważność wpisu: 2021-06-19
  • Data końca wyróznienia: niepromowany