Katalogujemy strony - 1949 Faktoring bez zbędnych formalności AOW - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Faktoring bez zbędnych formalności - AOW

AOW Faktoring S.A. na rynku istnieje od 1993 roku. Jest więc jedną z najstarszych firm w tej branży i jedną z pierwszych niezależnych od żadnych instytucji finansowych firm faktoringowych. Swoją ofertę dopasowuje zarówno do mikro firm ale także małych przedsiębiorstw i średnich przedsiębiorstw. Oferta firmy AOW jest przejrzysta i elastyczna. Zajmuje się różnymi odmianami faktoringu: bez regresu, z regresem, eksportowym czy zamówieniowym. Firma wykupuje również pojedyncze wierzytelności i daje w szybkim czasie dostęp do środków chwilowo zamrożonych w przyznanym kredycie kupieckim. Współpracę zacząć może każdy, także przedsiębiorstwa które niedawno rozpoczęły swoją działalność, nie jest także ustalone jaki minimalny obrót powinna mieć firma. Podpisana umowa nie jest długoterminowa, można od niej odstąpić z 14 dniowym wyprzedzeniem. Nie doliczane są również żadne dodatkowe koszty za rezygnacji ze współpracy, przedłużenie umowy, rozpatrywanie wniosków czy ocenę wiarygodności kontrahentów. Spójrz jak w szybki i prosty sposób możesz poprawić płynność finansową!
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-10-23
  • aktualizowano: 2018-10-23
  • Ważność wpisu: 2021-04-18
  • Data końca wyróznienia: niepromowany