Katalogujemy strony - 1956 uderzeniowafala pl leczenie falą uderzeniową - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


uderzeniowafala.pl - leczenie falą uderzeniową

Nasza strona internetowa zawiera informacje o naszej klinice oraz terapii falą uderzeniową. Zabieg ten jest bezpiecznym sposobem na leczenie ciągłego bólu układu szkieletowo-mięśniowego. Energia fali uderzeniowej uaktywnia naturalne procesy regeneracyjne w zmienionej chorobowo tkance. Fala uderzeniowa ma wysoki indeks terapeutyczny w leczeniu schorzeń takich jak zapalenia ścięgien, ból ścięgna Achillesa, łokieć tenisisty, bóle kręgosłupa różnego pochodzenia, ostroga piętowa i bóle reumatyczne. Proces regeneracji elementów układu mięśniowo-kostnego polega na poprawianie metabolizmu komórkowego, poprawie ukrwienia tkanek, usuwaniu z zmienionej chorobowo tkanki szkodliwych metabolitów, rozkruszaniu złogów wapniowych w mięśniach, wzmaganiu syntezy kolagenu i wielu substancji niezbędnych w procesie rekonwalescencji. Kompleksowy mechanizm działania tego zabiegu fizjoterapeutycznego sprawia, iż fala akustyczna jest złotym standardem w medycynie sportowej, ortopedii czy fizjoterapii. Nasze rodzinne centrum medyczne znajduje się w centrum miasta Łódź.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-10-28
  • aktualizowano: 2018-10-28
  • Ważność wpisu: 2021-05-22
  • Data końca wyróznienia: niepromowany