Katalogujemy strony - 2063 Wycena firmy - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Wycena firmy

Wycena firmy dynamicznie rozwijającej się to niełatwe zadanie. Identyfikacji wymagają przede wszystkim czynniki kreujące szybki rozwój. Kiedy firma rośnie pojawia duże zapotrzebowanie na kapitał obrotowy, który wymaga finansowania albo ze strony inwestorów kapitałowych albo kredytodawców. Dodatkowe finansowanie nie tylko kreuje ryzyko zadłużenia, ale jest niezwykle trudne do pozyskania dla małych innowacyjnych firm. Wycena firmy dynamicznej, technologicznej i innowacyjnej na potrzeby pozyskania finansowania wymaga niezwykle dużej wiedzy na temat rynku działalności, procesów wewnętrznych i możliwości operacyjnych i finansowych przedsiębiorstwa. Tylko wtedy wycena może być wiarygodna dla podmiotów finansujących i spełni cele zakładane przez przedsiębiorcę. Jeżeli planujesz pozyskać finansowanie na rozwój, potrzebujesz wyceny swojego biznesu, skontaktuj się z nami. Realizujemy wyceny przedsiębiorstw z różnorodnych obszarów przemysłu, sektora usług, nowych technologii i firm handlowych.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2018-12-14
  • aktualizowano: 2018-12-14
  • Ważność wpisu: 2021-08-21
  • Data końca wyróznienia: niepromowany