Katalogujemy strony - 2121 Usługi dźwigowe oraz usługi koparką i koparko ładowarkami - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Usługi dźwigowe oraz usługi koparką i koparko ładowarkami

Firma Usługi Transportowe i Handel Powałowski Grzegorz jest firmą, która gwarantuje rzetelność sumienność, oraz profesjonalizm świadczonych usług. Swoją ofertę kierujemy do firm jak i indywidualnych klientów. Posiadamy dźwig o udźwigu do 50 ton i maksymalnym zasięgu 40 metrów + 16 metrów, dźwig o udźwigu do 18 ton i maksymalnym zasięgu 15 metrów, dźwig o udźwigu do 10 ton i maksymalnym zasięgu 20 metrów + 6 metrów oraz koparki, koparko-ładowarki, samochody ciężarowe.Oferujemy:-USŁUGI DŹWIGOWE - Zapewniamy fachowy wynajem żurawii samojezdnych, w przystępnych cenach-USŁUGI KOPARKĄ - Zapewniamy fachowy wynajem koparek, w atrakcyjnych cenach-PODNOŚNIK KOSZOWY - Oferujemy wynajem podnośników koszowych. Polecamy sprzęt, który jest najwyższej jakości. Nasza oferta zawiera podnośniki koszowe do wszelkiego rodzaju prac budowlanych.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2019-01-15
  • aktualizowano: 2019-01-15
  • Ważność wpisu: 2021-07-15
  • Data końca wyróznienia: niepromowany