Katalogujemy strony - 2205 Pomoc prawna Kancelaria Łódź - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Pomoc prawna - Kancelaria Łódź

W Kancelarii Adwokackiej Adwokata Piotra Sęka, usługi świadczone są zarówno na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych i przedsiębiorstw. Adwokat zapewnia profesjonalne podejście do każdej sprawy i każdego klienta. Kompleksowa pomoc wiąże się z doradztwem, reprezentacją przed sądem i konsultacjami oraz wsparcie w kwestii pisania umów i podań. Adwokat Sęk Piotr posiada dwa oddziały swojej kancelarii. Jedna z nich mieści się w Łodzi, natomiast druga w Zgierzu. Adwokat zachęca do skorzystania ze swoich usług wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i profesjonalnej pomocy osoby doświadczonej i biegłej w prawie.W zakres usług świadczonych przez Adwokata Piotra Sęka wchodzi pomoc w uzyskaniu odszkodowania, pomoc z zakresu prawa karnego, spraw cywilnych, spraw spadkowych, spraw rodzinnych, a także egzekucji długów, czy też spraw gospodarczych i pracowniczych.W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat działania Adwokata z Łodzi, zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony internetowej Kancelarii Adwokackiej. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.Adwokat z Kancelarii Adwokackiej z Łodzi lub Zgierza, oferuje kompleksową pomoc i wsparcie osób, które nie są obeznane w prawie i mają trudności z jego zrozumieniem. Serdecznie zapraszamy!
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2019-02-22
  • aktualizowano: 2019-02-22
  • Ważność wpisu: 2021-10-17
  • Data końca wyróznienia: niepromowany