Katalogujemy strony - 2245 Konstrukcjewarszawa pl - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Konstrukcjewarszawa.pl

Producent konstrukcji stalowych, którego specjalizacją jest spawanie. Zgrana certyfikowana ekipa spawaczy fachowo zajmie się produkcją i montażem zleconych im elementów różnych konstrukcji. Firma konstrukcje Warszawa ma w ofercie prefabrykacje wszelkiego rodzaju elementów metalowych np. konstrukcje wiat, garaże, łóżka, ogrodzenia, krzesła, balustrady zewnętrzne i wewnętrzne oraz różnego rodzaju meble, oferowane konstrukcje maja bardzo szeroki zakres. Prawie wszystkie elementy mogą być wykonane samodzielnie przez pracowników dzięki stale powiększającemu się parkowi maszyn. Mogą być tam stworzone różnego rodzaju elementy i konstrukcje, jak np. balustrady, schody, łóżka, obrodzenia, wiaty, stojaki, szafki, w ofercie jest również spawanie różnego rodzaju elementów oraz ich montaż. Doświadczenie osób pracujących w firmie sięga roku 1990, co zapewnia fachową realizacje projektów. Z chęcią oferowane jest doradztwo w danych projektach klientów. Oferta firmy jest bardzo szeroka, każdy kto potrzebuje metalowych części lub spawania pewnych elementów będzie zadowolony.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2019-03-12
  • aktualizowano: 2019-03-12
  • Ważność wpisu: 2021-08-21
  • Data końca wyróznienia: niepromowany