Katalogujemy strony - 2408 Lako Sp z o o producent oświetlenia LED - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Lako Sp. z o.o. - producent oświetlenia LED

Firma powstała z potrzeby tworzenia rzeczy wyjątkowych. Zarządzana jest przez trzy pokolenia ludzi, którzy kochają swoją pracę. Produkcja i projektowanie opraw oświetleniowych daje im olbrzymią satysfakcję. Światło buduje wnętrze. To jeden z najważniejszych elementów w projektowanej przestrzeni. Bez światła nie ma życia. Oprawy oświetleniowe LAKO to produkty kreowane wspólnie z Tobą i dla Ciebie. Odkryj świat cudownych emocji, które daje nowoczesne oświetlenie LED. LAKO - producent oświetlenia LED zaprasza do współpracy!Jesteśmy mistrzami w indywidualnym podejściu do klienta! Jeśli potrzebujesz konsultacji w zakresie oświetlenia – koniecznie skontaktuj się z nami. LAKO to także nowoczesna technologia, innowacyjne pomysły + niezawodny park maszynowy, usytuowany na blisko 20 000 m2. Sukcesywnie, od kilku lat, stosujemy najwyższej jakości energooszczędne rozwiązania LED. Docieramy do każdego punktu na mapie Świata. Jako producent oświetlenia LED w swojej ofercie posiadamy:oświetlenie biurowe, oświetlenie salonów fryzjerskich, salonów kosmetycznych, oświetlenie gabinetów dentystycznych, oświetlenie piekarni, oświetlenie cukierni, oświetlenie kawiarni, oświetlenie restauracji oświetlenie sklepów mięsnych, oświetlenie sklepów spożywczych, oświetlenie supermarketów, oświetlenie galerii handlowych, oświetlenie hoteli, oświetlenie szkół, oświetlenie przedszkoli, oświetlenie bibliotek, oświetlenie banków, oświetlenie klinik, oświetlenie open space.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2019-05-14
  • aktualizowano: 2019-05-14
  • Ważność wpisu: 2021-08-21
  • Data końca wyróznienia: niepromowany