Katalogujemy strony - 2629 Pudełka tekturowe Warszawa - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Pudełka tekturowe Warszawa

Klapowe i fasonowe i ozdobne, z tektury falistej, o różnej grubości i strukturze. Pudełka tekturowe mogą być w dowolnym rozmiarze, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane) lub bez. Gwarantujemy szybką realizację zleceń i atrakcyjne ceny producenta. Tektura to najlepszy materiał na opakowania. Jest lekka, sztywna, pochodzenia naturalnego i nadaje się do recyklingu. Ekologiczność opakowań tekturowych sprawia, że ich popularność rośnie bardzo szybko, zdobywając coraz to nowe segmenty rynku. Odwrót od opakowań plastikowych, spowodowany koniecznością zadbania o środowisko naturalne, spowodował że na rynku pojawiło się potrzeba nowych materiałów, zastępujących tworzywa sztuczne. W znacznej mierze tą rolę przejęła tektura. Nowe technologie pozwalają na jej stosowanie, do produkcji opakowań, do tej pory zarezerwowanych tylko dla plastiku. Jako jeden z nielicznych Producent Opakowań Tekturowych Warszawa Viki Family. posiada certyfikat Forest Stewardship Council (FSC), który oznacza że oferowane opakowania kartonowe to produkt w pełni ekologiczny. Tektura powstaje z makulatury lub włókien drewnianych pozyskanych z lasów, w których jest prowadzona odpowiedzialna polityka zarządzania zasobami naturalnymi, a w całym cyklu produkcji pudełek zachowane są zasady zrównoważonego rozwoju. Czy twoje opakowania są ekologiczne? Jeżeli nie, to czas na zmianę. Klienci, coraz bardziej świadomi problemów środowiskowych, wymagają opakowań ekologicznych i są gotowi za nie płacić więcej. Zapraszamy kontaktu. Zaprojektujemy opakowanie dokładnie dostosowane do Twoich potrzeb, estetyczne, trwałe, a do jego produkcji zużyjemy tylko tyle kartonu, ile jest konieczne. Gwarantuje to nie tylko niższy koszt, ale i większą przyjazność dla środowiska.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2019-08-27
  • aktualizowano: 2019-08-27
  • Ważność wpisu: 2022-04-10
  • Data końca wyróznienia: niepromowany