Katalogujemy strony - 2755 Serwis laptopów i komputerów Kraków Elektromatt - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Serwis laptopów i komputerów Kraków Elektromatt

Jeśli nie działa Ci komputer — nie czekaj, skontaktuj się z wykwalifikowanym serwisem komputerów w Krakowie. Oferujemy kompleksowe naprawy komputerów stacjonarnych oraz przenośnych. W szybkim czasie wykonujemy diagnozy sprzętu oraz przygotowujemy wyceny napraw. Po akceptacji przez klienta dokonujemy zamówienia niezbędnych części. Jeśli posiadamy je na miejscu, przechodzimy niezwłocznie do naprawy sprzętu klienta.W komputerach stacjonarnych wykonujemy najczęściej konserwację układów chłodzenia, wymiany procesorów, czyszczenie radiatorów, wymianę termopasty. W laptopach najczęstszymi usterkami są: wymiany dysków twardych, wymiany matryc, wymiana klawiatury w laptopie, wymiana gniazda ładowania.Te i wiele innych usług serwisowych świadczymy na miejscu. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak i firm. Mamy wieloletnie doświadczenie.Jeśli potrzebujesz naprawy komputera w Krakowie, skontaktuj się niezwłocznie z nami!
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2019-10-21
  • aktualizowano: 2019-10-21
  • Ważność wpisu: 2022-04-02
  • Data końca wyróznienia: niepromowany