Katalogujemy strony - 2953 Salon Optyczny Smolińscy - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Salon Optyczny Smolińscy

Jeśli szukasz Optyka i Okulisty w Centrum Warszawy to trafiłeś doskonale. Salon Optyczny Smolińscy - s.o.s. dla twoich oczu to hasło idealnie opisuje to miejsce. Świadczymy usługi optyczne i okulistyczne w centrum Warszawy od 1969 roku. Przez ten okres zebraliśmy nienaganną opinie wśród naszych klientów. Zajmujemy się sprzedażą opraw okularowych, realizacja okularów, badaniem wzroku a także prowadzimy refundacje NFZ na okulary. Zapraszamy do odwiedzenia salonu przy ul. Marszałkowskiej 55 w celu bezpłatnych konsultacji. Nasz wykwalifikowany personel z pewnością Państwu doradzi odnośnie typu soczewek okularowych oraz doboru opraw. Działamy tylko na renomowanych produktach a wieloletnie współprace pozwalają nam zapewnić korzystne ceny. Prowadzimy również ciekawe konkursy oraz promocje na okulary. Sprawdź naszą ofertę.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2020-01-15
  • aktualizowano: 2020-01-15
  • Ważność wpisu: 2022-04-02
  • Data końca wyróznienia: niepromowany