Katalogujemy strony - 3565 Naprawa Lod��wek Pozna�� Swarz��dz Lubo�� Mosina Puszczykowo - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Naprawa Lodówek Poznań-Swarzędz-Luboń-Mosina-Puszczykowo

Jeśli zepsuła się twoja lodówka, zamrażarka, chłodziarka czy inne urządzenie chłodnicze, a nie wiesz co zrobić skontaktuj się z nami. Jesteśmy firmą, która fachowo rozpozna i usunie przyczynę awarii. Posiadamy siedzibę w Poznaniu, ale działamy w obrębie całego powiatu poznańskiego. Korzystamy z najlepszego sprzętu zachodnich producentów. Już od 1987 roku pracujemy i cieszymy się uznaniem klientów. Każdą naprawę dokonujemy na miejscu i zawsze dajemy wam gwarancję naprawy. z nami pod numerem telefonu 501-005-006. Oferujemy rzetelną naprawę domowych oraz gastronomicznych urządzeń chłodniczych. Specjalizujemy się głównie w naprawach: - lodówek - zamrażarek - chłodziarek - lodówko - zamrażarek - lad, komór oraz witryn chłodniczych.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2020-10-29
  • aktualizowano: 2020-10-29
  • Ważność wpisu: 2024-05-20
  • Data końca wyróznienia: niepromowany