Katalogujemy strony - 3762 Biuro rachunkowe Znany Księgowy - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Zajmujemy się opracowywaniem bieżącej ewidencji operacji gospodarczych, prowadzenie księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych: ewidencją środków trwałych oraz ewidencja wyposażenia, prowadzeniem pełnej ewidencji dla celów podatku od towarów i usług, naliczaniem comiesięcznej amortyzacji środków trwałych oraz niematerialnych i prawnych, sporządzaniem i wysyłaniem drogą email deklaracji podatkowych min. vat, cit oraz informacji vat-ue, ustalaniem oraz wyliczaniem zaliczek na podatek dochodowy cit oraz pit. Naszymi interesantami są jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego. Mamy również doświadczenie w rozliczaniu fundacji oraz stowarzyszeń. Biuro podatkowe Znany Księgowy obsługuje interesantów z całej Polski. Klientom z którymi współpracujemy możemy również pomóc w zakresie prawa. Zachęcamy do współpracy. Przekonasz się sam na własnej skórze o naszej wiedzy oraz umiejętnościach. Liczymy, że już wkrótce będziemy mogli uścisnąć sobie dłoń i zacząć współpracę. Serdecznie zapraszamy do naszego biura podatkowego.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2021-01-20
  • aktualizowano: 2021-01-20
  • Ważność wpisu: 2023-12-07
  • Data końca wyróznienia: niepromowany