Katalogujemy strony - 376 Sous vide - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Sous vide

Nasza firma to hurtownia z urządzeniami gastronomicznymi. Od kilku lat zajmujemy się handlem urządzeniami gastronomicznymi oraz akcesoriami w gastronomii. Posiadamy przepiękną porcelanę do gastronomii. Rekomendujemy niemiecką firmę Zieher. aGusto to autoryzowany dystrybutor marki Zieher. Posiadamy w sklepie internetowym pełną ofertę ładnej porcelany Zieher, łupków naturalnych, szklaneczek oraz wspaniałych bufetów Zieher. Kolejnymi elementami naszej oferty są sprzęt dynamiczny w kuchni nowoczesnej: Cyrkulatory temperatury Sous Vide i nierozdzielne z Sous Vide pakowarki próżniowe. W naszym sklepie gastronomicznym mamy także mnóstwo cięższych urządzeń gastronomicznych jak piece konwekcyjno-parowe. Jest to bardzo potrzebne urządzenie w każdej nowoczesnej kuchni. Zastępuje ono patelnie, frytkownicę, grila i zwykły garnek! Tak, w piecach konwekcyjno parowych można gotować. Piec konwkwekcyjno parowy gwarantuje małe obniżki masy wyrobów spożywczych zwłaszcza ryb i mięsa. Gwarantuje oszczędność mediów. Zapewnia dodatkowo nie przenikanie zapachami. W trakcie urządzania restauracji pamiętajmy także o urządzenia chłodniczych. W aGustoshop znajdziesz pełny asortyment szaf mroźniczych. Optymalne zaplecze chłodni wraz z pakowarkami próżniowymi Zapewni Restauracji mniejsze straty na artykułach spożywczych.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2014-08-22
  • aktualizowano: 2014-08-22
  • Ważność wpisu: 2020-05-24
  • Data końca wyróznienia: niepromowany