Katalogujemy strony - 3818 Dry Service Warszawa Profesjonalne osuszanie mieszkań i domów po zalaniu w Warszawie i całym woj Mazowieckim - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Dry Service Warszawa - Profesjonalne osuszanie mieszkań i domów po zalaniu w Warszawie i całym woj. Mazowieckim

Od 10 lat zajmujemy się osuszaniem mieszkań i domów po zalaniu i pożarze. Oferujemy naszym klientom skuteczne usługi osuszania pomieszczeń. Nasze usługi i metody osuszania powierzchni objęte są gwarancją efektywności. Specjalizujemy się w m.in. Osuszanie po zalaniu mieszkań i domów, osuszaniu podposadzkowemu, osuszaniu ścian oraz sufitów, usuwanie wilgoci oraz odgrzybianiu ścian, osuszaniu tarasów, piwnic oraz garaży. Ponadto trafnie wykrywamy wycieki wody oraz ozonujemy pomieszczenia. Skorzystaj z naszej bogatej oferty! Zakończenie naszych prac wiąże się z doręczeniem pełnej dokumentacji zalaniowej, która potrzebna będzie w celu otrzymania ewentualnego odszkodowania.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2021-02-16
  • aktualizowano: 2021-02-16
  • Ważność wpisu: 2023-05-09
  • Data końca wyróznienia: niepromowany