Katalogujemy strony - 4196 Przeka�� jeden procent podatku - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Przekaż jeden procent podatku

Czytając ten wpis dowiesz się jak wesprzeć mnie uczestnicząc w zbiórce „przekaż 1% podatku”. Akcja ma na celu wsparcie osób czy jednostek działających jako organizacje pożytku publicznego inaczej mówiąc OPP. Ci pierwsi, czyli chorzy jako beneficjenci różnych fundacji mają możliwość zbiórek prowadząc własne kampanie reklamowe. Do takich osób należę i ja! Chorując na nieuleczalną chorobę genetyczną która swym działaniem uszkadza wszelkiego rodzaju mięśnie w organizmie postanowiłem dołączyć do fundacji Avalon. Prowadzę własną kampanię „przekaż jeden procent podatku” od kilku lat, dzięki niej starcza pokryć mi większą część kosztów związanych z wydatkami chorobowymi. Choroba neurologiczna daje popalić nawet w codziennym życiu przy podstawowych czynnościach. Nie stosując zalecanych suplementów i witamin pewnie mój stan był by gorszy. Ćwiczenia ruchowe to również ważna kwestia jako uzupełnienie suplementów diety. Lekarstwa niwelującego przyczynę choroby niestety nie wynaleziono, zostaje wspomagać się tym co przynosi efekty pozytywne. Wszystko to niestety kosztuje i nie byłbym w stanie pokryć całej tej kwoty. Ale z pomocą przyszła akcja w której może uczestniczyć każdy podatnik to nic innego jak „przekaż 1% podatku”. Wypełniając deklarację podatkową wystarczy uzupełnić dodatkowe tabelki numerem KRS fundacji Avalon oraz „cel szczegółowy” gdzie podaje się mój identyfikator subkonta. Okres rozliczeń trwa jak co roku od połowy lutego do końca kwietnia. Czynność tą można wykonać metodą tradycyjną jak i wypełniając deklaracje on-line np. przy pomocy aplikacji e-pity. Na mojej stronie znajdziesz do niej specjalny link który już automatycznie uzupełni moje dane w Twojej deklaracji podatkowej. Tam znajdziesz też inne metody z których możesz skorzystać i mnie wesprzeć.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2021-08-06
  • aktualizowano: 2021-08-06
  • Ważność wpisu: 2024-05-20
  • Data końca wyróznienia: niepromowany