Katalogujemy strony - 4302 W����e gumowe - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Węże gumowe

Wytwórca WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to przedsiębiorstwo którego początki sięgają 1908 roku. Jesteśmy jednym z największych wytwórców węży i wyrobów gumowych w tym sektorze. Gwarantujemy węże wysokiej klasy. W propozycji firmy występuje więcej niż 50 różnego rodzaju węży. Węże Fagumit użytkuje się w wielu dzidzinach przemysłowych np: motoryzacja, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, pożarnictwo, hutnictwo. Wytwarzamy oprócz tego węże wysoce specjalistyczne. Realizujemy kryteria polskich i europejskich norm, oprócz tego posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty i uprawnienia, co gwarantuje produkty najwyższej klasy. Jesteśmy godnym zaufania partnerem handlowym. Oprócz niepodważalnej pozycji na krajowym rynku usiłujemy pozyskać pochlebną opinię, cenionego producenta węży za granicą. Myśląc o swoich pracownikach wdrożyliśmy wewnętrzny kodeks etyczny. Firma wdrożyła System Zarządzania Jakością dotyczący: projektowania i produkcji węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych. Podejmujemy ciągłe starania by wdrażać nowe rozwiązania.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2021-09-22
  • aktualizowano: 2021-09-22
  • Ważność wpisu: 2023-10-23
  • Data końca wyróznienia: niepromowany