Katalogujemy strony - 4398 CastingPro - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


trejaże

Trejaże można mocować bezpośrednio do ściany budynku lub ogrodzenia nadając nieużywanej powierzchni interesującego wyglądu. Trejaż z metalu może służyć za podporę dla roślin pnących jako trejaż. Wśród nietypowych realizacji małej architektury ogrodowej w naszej ofercie znajdują się ławeczki ozdobne i parawany ogrodowe jak również niewielkie elementy dekoracyjne jak obrzeża ogrodowe. Wykonujemy indywidualne zlecenia metalowych dekoracji dedykowane pod względem wymiarów, rozwiązań montażowych i wzornictwa. RAGGIO to nie tylko ozdoby do ogrodu. Nasze projekty dekoracji ineriorowych idealnie dopełniają aranżacji wnętrz projektowanych w loftowym stylu. W ofercie znajdują się nie tylko zegary industrialne ale metalowe obrazy, okucia stylizowane do drzwi przesuwnych, okiennic i skrzyni rustykalnych. Spektakularne efekty osiąga się podświetlając metalowe detale taśmami LED – opcja idealna dla amatorów nowoczesnego i futurystycznego dizajnu. RAGGIO to polski producent nowoczesnych dekoracji ogrodowych oraz metalowych ozdób na ścianę. W ofercie mamy przepiękne trejaże. Współpracujemy z kilkoma rodzimymi firmami w celu zapewnienia jak najszerszej palety produktów dekoracyjnych z metalu. Wśród dekoracji do ogrodu przodują wolnostojące i naścienne panele ażurowe. Bogaty wybór wzorów i możliwości montażowych daje szerokie pole do popisu architektom zieleni. Ścianki ogrodowe można montować do słupków aranżując z nich przestrzenie do odpoczynku lub kąciki do grillowania. . Naszą domeną jest możliwość dopasowania produktu do potrzeb każdego zamawiającego.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2021-11-11
  • aktualizowano: 2021-11-11
  • Ważność wpisu: 2024-05-20
  • Data końca wyróznienia: niepromowany