Katalogujemy strony - 4542 Nowa Sztuka Humanizmu - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Nowa Sztuka Humanizmu

Portal Nowej Sztuki Humanizmu – młodego nurtu myślowego dla miłośników sztuki i artystów. Stoi on „na drugim biegunie”, względem postępującego procesu odhumanizowania rzeczywistości, dotykającego również artystyczną twórczość postmodernistyczną. Strona, prezentuje twórców NSH, których dzieła nie są tylko dekoracją. Zamieszczone na niej treści, umożliwią Ci obcowanie ze sztuką, bez opierania się o (zawsze subiektywne) autorytety mainstreamu. Podstawowe twierdzenia NSH to: „Człowiekiem jestem, więc nic co ludzkie nie jest mi obce. Sztuka dla ludzi, nie sztuka dla sztuki. Sztuka to nie tylko dekoracja, artysta to nie malarz pokojowy. Dobre rzemiosło, to jeszcze nie sztuka”. Artysto:) Poznawaj życie bez uprzedzeń. Dotykaj Prawdy. Bądź komunikatywny. Nie zabiegaj o gusta odbiorców. Szanuj się. Dojrzewaj. Miłośniku sztuki. Nie kupuj dzieł pod kolor ścian…;). Odkrywaj nową sztukę humanizmu i jej artystów. Wpadaj tu czasem, dziel się uwagami, opowiedz o sobie…., może być interesująco.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2022-01-20
  • aktualizowano: 2022-01-20
  • Ważność wpisu: 2024-07-03
  • Data końca wyróznienia: niepromowany