Katalogujemy strony - 474 Dobry fryzjer Krak��w Rafa�� ��azar - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Dobry fryzjer Kraków Rafał Łazar

Gorąco witam na stronie internetowej poświęconej fryzjerstwu. Dobry fryzjer Kraków - takie pojęcie jest przeze mnie coraz częściej słyszane z ust moich konsumentów. Neohaircut to jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w okolicach Krakowa. Napawam się osobliwą popularnością u pań, które wielokrotnie odwiedzają należący do mnie gabinet z chęcią zasięgnięcia profesjonalnej oceny na temat swoich włosów. Jestem człowiekiem wykonującym swoją robotę rzetelnie i solidnie. Nie szukam zarobku na byle czym, stąd tak sporo osób gości w moim salonie. Udzielam darmowych konsultacji o rodzajach farbowania, czesania i kreowania włosów. Poradzę Ci jak chronić i które kosmetyki wykorzystywać do swoich włosów, całkowicie za darmo. Świadczone przeze mnie usługi fryzjerskie również nie przynależą do najdroższych. Jeśli szukasz fryzjera, który sporządzi dla Ciebie wszelki rodzaj fryzury, w takim przypadku zapraszam do salonu Neohaircut. Robię uczesania od najprostszych warkoczyków, do najnowocześniejszych kreacji. W szczególności zachęcam kobiety, które wypatrują dobrego fryzjera, by przygotował im fryzurę do ślubu. Trochę więcej informacji i formularz kontaktowy znajdziecie na mojej stronie internetowej.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2014-10-03
  • aktualizowano: 2014-10-03
  • Ważność wpisu: 2024-05-20
  • Data końca wyróznienia: niepromowany