Katalogujemy strony - 558 Dziennikarstwo obywatelskie - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Dziennikarstwo obywatelskie

Portal ScenaPolityczna.pl przedstawia świat polityki wraz z jego kulisami. Nowości, komentarze, opinie oraz relacje są opisywane zarówno przez profesjonalistów, znane postacie, jaki i przez zwykłych ludzi, którym dziennikarstwo obywatelskie nie jest obce. Portal zawiera wiele rozbudowanych funkcji, umożliwiających swobodne wyrażanie swoich poglądów na wiele sposobów. Każdy użytkownik portalu może dodawać artykuły, dzielić się swoim zdaniem oraz brać udział w dyskusji na istotne dla niego tematy. ScenaPolityczna.pl jest jednym z nielicznych tego typu miejsc, w którym użytkownik można również dodawać pliki video i współtworzyć kalendarz wydarzeń. ScenaPolityczna.pl to kompendium wiedzy niezbędnej do zrozumienia zasad, które kontrolują świat polityki. Polska oraz zagraniczna scena polityczna to źródło niekończących się zdarzeń na szczeblu lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym, które mają ogromny wpływ na życie wielu ludzi. Każda decyzja ma swoje odbicie w ich codzienności. Dlatego tak ważne jest, aby każdy obywatel poznał mechanizmy, jakie rządzą polityką. Wspierając dziennikarstwo obywatelskie, portal polityczny promuje również inicjatywy związane z wydarzeniami i konferencjami społeczno-politycznymi.
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2014-12-01
  • aktualizowano: 2014-12-01
  • Ważność wpisu: 2021-08-21
  • Data końca wyróznienia: niepromowany