Katalogujemy strony - 976 Naprawa Pralek Serwis AGD Poznań - skatalogujemy twoją stronę.


Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Naprawa Pralek - Serwis AGD Poznań

Firma dokonuje swoich usług na miejscu u klienta. Naprawiamy: pralki wolnostojące jak i w zabudowie, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, piekarniki elektryczne. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Oferujemy również usługę podłączenia nowo zakupionego sprzętu oraz fachowe doradztwo przy zakupie. Do diagnozy i usuwania awarii stosujemy sprzęt uznanych firm zachodnich. Posiadamy bogaty park części zamiennych oryginalnych jak również tańszych zamienników. Staramy się uzyskać maksymalną jakoś napraw przy umiarkowanej cenie. Nie zwlekaj zadzwoń tel: 503-903-219 lub 515-776-002 Nasza maksyma: Dziś zgłoszenie dziś naprawa. Dla stałych klientów jak np. restauracje bary - korzystne rabaty.
Kategorie
Informacje o wpisie
  • Utworzono: 2016-01-25
  • aktualizowano: 2016-01-25
  • Ważność wpisu: 2021-04-18
  • Data końca wyróznienia: niepromowany