Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Nuty od Darka - oryginalne nuty z licencją ZAIKS

Sklep internetowy, który nazywa się Nuty od Darka to serwis z dużą ilością plików do piosenek - znajdziesz w nim zarówno polskie jak i zagraniczne utwory. Dostępne są nuty, tabulatury oraz akordy. Produkty są dostępne w naprawdę przystępnych cenach - ceny zaczynają się od 2,5zł. Możecie nabyć zarówno nuty w formie PDF do wydrukowania, pliki MIDI do ćwiczenia oraz pliki do edycji w formacie MUSESCORE. Każdy materiał bazowany jest na podstawie nagrania wideo jakie jest dostępne na kanale Youtube - Music Lessons by Darek, czyli zanim kupicie interesujący Was produkt, możecie go najpierw przesłuchać i ocenić czy warto taki plik ściągnąć na komputer. Nie kupujecie kota w worku! Udanych zakupów:)
Informacje o wpisie

  • Utworzono: 2020-10-06
  • aktualizowano: 2020-10-06
  • Ważność wpisu:
  • Data końca wyróznienia: niepromowany