Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Awaryjne otwieranie samochodu Pniewy i okolice

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów. Auta otwieramy bez najmniejszych uszkodzeń za pomocą specjalistycznych narzędzi. Motoryzacja istnieje od dziesiątek lat. Zamki samochodowe są coraz nowsze i bardziej skomplikowane. Nasz zespół z składający się z wykwalifikowanych specjalistów na bieżąco szkoli się w otwieraniu nowych zamków, dokupujemy nowe specjalistyczne narzędzia aby sprostać waszym wymaganiom. Otwieramy auta wszystkich marek zarówno z zamkami z systemem podwójnego ryglowania. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają licencję Policji związaną z tego typu usługami. Na życzenie wystawiamy Faktury Vat 23 %. Ceny są ustalane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika jak i odległości dojazdu. Usługi świadczymy na terenie Pniew, Szamotuł, Nowego Tomyśla, Buku, Wronek, Wolsztyna, Sierakowa, Niepruszewa, Bytynia, Grodziska Wielkopolskiego, Obornik Wielkopolskich, Tarnowa Podgórnego oraz Międzychodu. Nie możesz dostać się do swojego samochodu - dziecko, zwierzak lub pilot zatrzaśnięte w aucie - a może zamek nie działa - dla nas to nie problem. Zadzwoń do nas pod numer 668 668 058, a przyjedziemy możliwie jak najszybciej i pomożemy. Nasze motto brzmi zadowolony klient oraz 100 % satysfakcji.
Informacje o wpisie

  • Utworzono: 2021-10-09
  • aktualizowano: 2021-10-09
  • Ważność wpisu:
  • Data końca wyróznienia: niepromowany