Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Wynajem fotobudki

Dmuchane zamki, dmuchane zjeżdżalnie, dmuchane place zabaw, dmuchańce wodne, a także dmuchane bramy ozdobne znajdziesz w ofercie firmy Prorad Kosakowo, Gdynia, woj. pomorskie. Firma ta nie tylko wynajmuje dmuchańce, ale także zajmuje się profesjonalną organizacją imprez urodzinowych, imprez rodzinnych, festynów, dożynek. W ofercie wynajem fotobudki, urządzenia mechaniczne, wynajem dmuchańców lądowych i wodnych, a także inne elementy umożliwiające zabawę na świeżym powietrzu. Firma Prorad z Mostów, Kosakowa, z okolic miasta Gdynia zaprasza serdecznie - w ofercie niedrogie dmuchańce do zjeżdżalnia, dmuchańce do skakania, dmuchane place zabaw w niskich cenach - z montażem i demontażem! Ponadto w ofercie wynajem fotobudki - zapraszamy do rezerwacji terminów podczas kontaktu z biurem!
Kategorie
Informacje o wpisie

  • Utworzono: 2022-04-25
  • aktualizowano: 2022-04-25
  • Ważność wpisu:
  • Data końca wyróznienia: niepromowany