Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Windsurfing kursy na Helu

FunSurf to szkoła windsurfingu z 30-letnim doświadczeniem, oferująca windsurfing kursy dla początkujących i zaawansowanych. Wykwalifikowani instruktorzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele w bezpieczny i skuteczny sposób. Dla początkujących doskonałym rozwiązaniem będzie podstawowy kurs windsurfingu, podczas którego nauczysz się podstawowych technik pływania, manewrowania i kontroli deski. Dla zaawansowanych natomiast - zaawansowany kurs windsurfingu, który umożliwia doskonalenie technik, naukę skomplikowanych tricków oraz bezpieczne eksperymentowanie na desce. Instruktorzy FunSurf zapewnią profesjonalne szkolenie na każdym etapie nauki. Elastyczny harmonogram zajęć, który jest dostosowywany do potrzeb kursantów. Nauka windsurfingu prowadzona jest na sprzęcie od renomowanych marek w branży, co pozwala na bezpieczne i efektywne szkolenie. Dołącz do społeczności miłośników windsurfingu i naucz się tej fascynującej dyscypliny z FunSurf. Przekonaj się, że windsurfing jest właśnie dla Ciebie!
Informacje o wpisie

  • Utworzono: 2023-04-04
  • aktualizowano: 2023-04-04
  • Ważność wpisu:
  • Data końca wyróznienia: niepromowany