Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Wikamed – centrum medyczne

Zapraszamy Cię do naszego centrum medycznego, gdzie oferujemy Ci pomoc i wsparcie w dziedzinie zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego. W CENTRUM MEDYCZNYM WIKAMED proponujemy Ci bogatą gamę usług, takich jak: leczenie i konsultacje psychiatryczne, psychologiczne i psychoterapeutyczne, diagnoza i terapia zaburzeń odżywiania i mowy, warsztaty i szkolenia. Pracujemy w zespole kompetentnych i doświadczonych specjalistów, którzy dostosowują metodę pracy do potrzeb każdego pacjenta. Staramy się, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo, bezpiecznie i zaufanie w naszym centrum. Naszym zadaniem jest nie tylko leczenie trudności, ale także zapobieganie im i promowanie rozwoju potencjału każdego człowieka. Skorzystaj z naszej oferty i poczuj się lepiej i szczęśliwiej. CENTRUM MEDYCZNE WIKAMED to Twój partner.
Kategorie
Informacje o wpisie

  • Utworzono: 2023-06-14
  • aktualizowano: 2023-06-14
  • Ważność wpisu:
  • Data końca wyróznienia: niepromowany