Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


allora.sklep.pl

ALLORA to marka, która oferuje sporo dodatków galanteryjnych, jak i garderobianych, do jakich zaliczają się między innymi: szale, portfele, apaszki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne bądź czapki. Kolekcje przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Rodzima marka troszczy się o zachowanie wysokich standardów w projektowaniu konkretnych wyrobów oraz w ich produkcji. Ponadto, ze względu na to, że ciągle rośnie jej popularność, firma zdecydowała się na oferowanie wyrobów z kategorii HOME. Kolekcja zawiera świece sojowe oraz jedwabne zagłówki. Sojowe świece Helena zamieszczone są w ceramicznym pudełku, dodatkowo ozdobionym złotym znakiem nieborowskiej manufaktury. Każda ze świec wykonana jest z naturalnego wosku oraz z ekologicznych olejków. Orientalny zapach, wzbogacony odrobiną cytrusów oraz drzewa różanego zapewni ukojenie i odpoczynek. Po wypaleniu pojemnik ze świecy może służyć do przechowywania drobiazgów i być dekoracją. Klienci chętnie kupują również profilowane zagłówki, wypełnione pianką memory, dopasowującą się do kształtu głowy, ale też i do kształtu przedmiotów, które są w na zagłówku umieszczone. Zagłówki są bardzo eleganckie, ponieważ mają poszewkę zrobioną z jedwabiu. Kolekcja HOME to kolekcja dla osób, dla których design ma szczególne znaczenie. Pewne jest w takim razie to, że klienci, którzy kupią produkty z tej kategorii będą usatysfakcjonowani. Głównie dlatego, że designerskie produkty wchodzące w jej obręb są również praktyczne i sprawdzają się na co dzień.
Kategorie
Informacje o wpisie

  • Utworzono: 2023-07-28
  • aktualizowano: 2023-07-28
  • Ważność wpisu:
  • Data końca wyróznienia: niepromowany