Serwis internetowy katalogujemy.com.pl przechowuje informacje i uzyskuje dostęp do informacji już przechowanych potrzebnych do prawidłowego działania strony internetowej
oraz w celach statystycznych w tzw. plikach "Cookies" na komputerze użytkownika.
Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych informacji na komputerze użytkownika.

Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
logo katalogujemy.com.pl


Serwis komputerowy Warszawa

Repaired to specjalistyczny serwis komputerowy Warszawa. Działamy w dzielnicy Ochota ale realizujemy też serwis wysyłkowy. Wystarczy zgłosić naprawę na naszej stronie, kurier odbierze paczkę, a my zajmiemy się resztą. Główny profil naszej działalności to naprawa laptopów ale oferujemy jeszcze naprawę tabletów czy odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Naprawa komputerów takich marek jak Apple MacBook, Acer, Asus, Dell, LG, Lenovo, Samsung, Microsoft Surface, Toshiba, Dynabook, Razer, Gigabyte, Xiaomi oraz wielu innych. Każdą naprawę poprzedza darmowa diagnoza i wycena. U nas wycena jest zawsze darmowa, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy.
Informacje o wpisie

  • Utworzono: 2023-11-29
  • aktualizowano: 2023-11-29
  • Ważność wpisu:
  • Data końca wyróznienia: niepromowany